Ubytování Praha, Hotel Adler

PRAHA TOBĚ! - neopakovatelné zážitkyPro naše hosty jsme připravili originální zážitkové akce v Praze.


Fotbal: Jsme hlavním partnerem České fotbalové reprezentace, která ubytovává své hráče výhradně v našich hotelech, stejně jako u nás pravidelně bydlí největší evropské velkokluby, špičkoví rozhodčí nebo fotbaloví manažeři. Díky tomu získávají naši hosté jedinečnou výhodu bezplatného vstupu do fotbalové síně slávy a muzea přímo v sídle českého fotbalového svazu.


Gastronomie: Náš letitý kamarád, velký profesionál a jedna z neznámějších osobností české gastronomie a ambasador italské kuchyně v Praze, je Emanuele Ridi. Jistě znáte pořady S Italem v kuchyni nebo S Italem na cestách. Emanuele vlastní a provozuje 2 luxusní restaurace v Praze. V MANÚ Praga v centru města peče pravou neapolskou pizzu. Využijte osobního setkání s Emanuelem a nechte si poradit, jak takovou pizzu připravovat.


Slevy a výhody: Známe naše město a vybíráme pro své hosty ty nejlepší služby za super ceny. Zajděte si se slevou na nákupy, navštivte s dětmi aquapark, nebo využijte významných slev a výhod na další pražské atrakce (dětské akce, spa, beauty, kultura atd.).


Památky a atrakce: Užijte si nejznámější pražské památky a atrakce s výraznými slevami nebo zcela zdarma v rámci magistrátního projektu V PRAZE JAKO DOMA (červenec–srpen 2021), ZOO, Židovské Město, galerie, muzea, Žluté Lázně atd..


SLEVY A VÝHODY S KARTOU PRAHA TOBĚ!

Kartu získáte po příjezdu na Váš hotel a ihned můžete začít čerpat řadu výhod a slev
MANUÁL PRAHA TOBĚ!
Aktuální seznam výhod a slev

Architektura, pamětihodnosti,
atraktivní místa

Pouze s kartou
PRAHA TOBĚ!

Nakupování
se slevou

Pouze s kartou
PRAHA TOBĚ!
Největší značkový outlet a další obchody v centru města se slevovou kartou PRAHA TOBĚ!

Gastronomie
v Praze

Pouze s kartou
PRAHA TOBĚ!
Užijte si večeři u Emanuela Ridiho (s Italem v kuchyni) nebo levný oběd na utajeném místě nebo BBQ večeři v zahradě v centru města....

Atrakce v Praze
pro mladé a rodiny s dětmi

Pouze s kartou
PRAHA TOBĚ!

Kultura v Praze – opera, koncert,
kino, muzikál

Pouze s kartou
PRAHA TOBĚ!

SPORT A WELLNESS
V PRAZE

Pouze s kartou
PRAHA TOBĚ!